תיקון אלקטרוניקה תעשייתית

היום קשה לדמיין מפעל אשר לא מצויד במכונות המופעלות באמצעים אלקטרוניים. תקלות של ציוד אלקטרוני תעשייתי גורמות לעצירת פסי ייצורולהפסדים רבים.

לא סוד כי האלקטרוניקה תעשייתית פועלת בתנאים קשים מסביב לשעון, ולכן היא מתוכננת ומיוצרת תוך עמידה בדרישות איכות גבוהות מאלה של אלקטרוניקה ביתית. עבודות תיקון של ציוד כה מרוכב דורשות ידע רחב באלקטרוניקה ונסיון רב בפיענוח מעגלים אלקטרוניים ללא אפשרות להעזר בסכמות. בתיקונים מסוג זהנחוץ שימוש בציוד דיאגנוסטי ובציוד הלחמה המתקדם ביותר.

רוב יצרני האלקטרוניקה התעשייתית אינם מבצעים תיקונים של הציוד ברמת רכיב כי הדבר אינו משתלם עבורם. היצרנים מעוניינים למכור מעגל חדש ולעתים אף מכלול שלם ולא רק את המודול התקול. עבור המשתמשים בציוד, ברוב המקרים, התיקון יהיה הרבה יותר כדאי מהחלפת מכלול תקול.

אנחנו מבצעים תיקונים ברמת רכיב בכל רמות הקושי לאלקטרוניקה תעשייתית מכל היצרנים וביעודים מגוונים.

אנחנו מספקים שרותי תיקון למחשבים תעשייתים, מסכים תעשייתים, לוחות פיקוד (כולל פאנל פיקוד), בקרים שונים, מייצבים, אינוורטורים וספקי כח, לוחות הרחבה ותקשורת של מכונות שונות, מערכות שינוע ופסי יצור, ציוד אוטומציה ורפואה.
בהתחשבות לכדאיות התיקון, נבצע תיקון של מכלולים אלקטרוניים אשר כבר לא נתמכים על ידי היצרן.

הצעת מחיר לתיקון תינתן לאחר ביצוע בדיקה ועלותה תקוזז ממחיר התיקון.
הזמן שדרוש לביצוע התיקון תלוי באופי התקלה ובזמינות הרכיבים שדרושים לתיקון. בדרך כלל, בתנאי שהרכיבים זמינים, התיקון יתבצע תוך 3-7 ימים. בהעדר החלפים, התיקון עלול לארוך עד 30 ימים ואף יותר, אך למזלינו, מצבים כאלה מספיק נדירים.